Detektor fiks industrial me rreze X Whale3025FQI A-Si

Përshkrim i shkurtër:

Pixel Pitch 140 μm
Matrica Pixel 1792 x 2048
ADC 16-bit
Faza e fitimit Multi-Gain
Scintilator CSI / GOS
Provë ndaj ujit IPX0
Ndërfaqja Gigabit Ethernet
Gjenerator i tensionit të lartë
Fuqia
Kalibrimi Software, Firmware
Fortësia e rrezatimit ≥ 10000 Gy
Detektor me rreze X të tipit fiks

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Prodhimi Whale3025FQI është një detektor i sheshtë me rreze X të tipit fiks dhe me zhurmë të ulët, i bazuar në teknologjinë e silikonit amorf.Detektori i bazuar në teknologjinë A-Si zotëron shumë avantazhe që nuk janë të disponueshme me teknologjinë tjetër; prodhimi Whale3025FQI merr një cilësi të lartë imazhi dhe një gamë të madhe dinamike, gjithashtu Whale3025FQI posedon fazë shumë-përfituese, ky funksion bën të mundur që detektori të jetë i përshtatshëm për kërkesa për ndjeshmëri të lartë dhe diapazon të madh dinamik.Bazuar në karakteristikat e mësipërme, detektor Whale3025FQI mund të përdoret gjerësisht në fushën e aplikimit mjekësor, industrial, veterinar dhe kërkimor.

Karakteristikat kryesore për teknologjinë e silikonit amorf

Gama e lartë dinamike

Jetë e gjatë

Teknologjia

Sensori

A-Si

Scintilator

CSI / GOS

Zona Aktive

250 x 286 mm

Matrica Pixel

1792 x 2048

Pixel Pitch

140 μm

Konvertimi i AD

16 bit

Ndërfaqja

Ndërfaqja e komunikimit

Gigabit Ethernet

Kontrolli i ekspozimit

Pulse Sync In (Edge ose Nivel) / Pulse Sync Out (Edge ose Nivel)

Modaliteti

Modaliteti i softuerit/Modaliteti i sinkronizimit HVG/ Modaliteti i sinkronizimit FPD

Shpejtësia e kornizës

10 fps (1x1)

Sistemi Operativ

Windows7 / Windows10 OS 32 bit ose 64 bit

Performanca Teknike

Rezolucioni

3,5 lp/mm

Gama e Energjisë

40-160 KV

Vonesa

≤1% @1st frame

Gama dinamike

≥86dB

Ndjeshmëria

540 lsb/uGy

SNR

48 dB @(20000 lsb)

MTF

70% @(1 lp/mm)

38% @(2 lp/mm)

21% @(3 lp/mm)

DQE

58% @(0 lp/mm)

41% @(1 lp/mm)

25% @(2 lp/mm)

Mekanike

Dimensioni (H x P x D)

322 x 285 x 46,5 mm

Pesha

2.5 kg

Materiali mbrojtës i sensorit

Fiber karboni

Materiali i banimit

Aliazh alumini

Mjedisore

Shkallë temperature

10~35℃(në funksionim);-10~50℃(ruajtje)

Lagështia

30~70% RH (jo kondensues)

Dridhja

IEC/EN 60721-3 klasa 2M3 (10~150 Hz, 0,5 g)

Shoku

IEC/EN 60721-3 klasa 2M3 (11 ms, 2 g)

Rezistent ndaj pluhurit dhe ujit

IPX0

Fuqia

Furnizimi

100~240 VAC

Frekuenca

50/60 Hz

Konsumi

10 W

Rregullatore

CFDA (Kinë)

 

FDA (SHBA)

 

CE (Evropë)

 

Aplikacion

Industria

SMT, Elektronikë, Bateria e Litiumit dhe Inspektimi i Lidhjes së Telit të Çipit

Dimensioni mekanik

Balenë3025FQI 3

Rreth Nesh

Ne vendosim cilësinë e produktit dhe përfitimet e klientit në vend të parë.Shitësit tanë me përvojë ofrojnë shërbim të shpejtë dhe efikas.Grupi i kontrollit të cilësisë siguron cilësinë më të mirë.Ne besojmë se cilësia vjen nga detajet.Nëse keni kërkesa, na lejoni të punojmë së bashku për të arritur sukses.

Pas krijimit dhe zhvillimit të viteve, me avantazhet e talenteve të kualifikuara të trajnuara dhe përvojës së pasur të marketingut, gradualisht u arritën arritje të jashtëzakonshme.Ne marrim reputacion të mirë nga klientët për shkak të cilësisë së mirë të produkteve tona dhe shërbimit të mirë pas shitjes.Ne dëshirojmë sinqerisht të krijojmë një të ardhme më të begatë dhe më të lulëzuar së bashku me të gjithë miqtë brenda dhe jashtë vendit!

Duke këmbëngulur në "Cilësi të lartë, dorëzim të shpejtë, çmim konkurrues", ne kemi krijuar bashkëpunim afatgjatë me klientë nga jashtë dhe brenda vendit dhe kemi marrë komente të larta të klientëve të rinj dhe të vjetër.Është nderi ynë i madh të plotësojmë kërkesat tuaja.Ne presim sinqerisht vëmendjen tuaj.

Për të fituar besimin e klientëve, Best Source ka krijuar një ekip të fortë shitjesh dhe pas shitjes për të ofruar produktin dhe shërbimin më të mirë.Best Source i përmbahet idesë së "Rritet me klientin" dhe filozofisë së "Klientit të orientuar" për të arritur bashkëpunimin e besimit dhe përfitimit të ndërsjellë.Le të rritemi së bashku!

Ne do të inicojmë fazën e dytë të strategjisë sonë të zhvillimit.Kompania jonë i konsideron "çmimet e arsyeshme, kohën efikase të prodhimit dhe shërbimin e mirë pas shitjes" si parimin tonë.Nëse jeni të interesuar për ndonjë nga produktet tona ose dëshironi të diskutoni një porosi me porosi, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni.Ne mezi presim të krijojmë marrëdhënie të suksesshme biznesi me klientë të rinj në mbarë botën në të ardhmen e afërt.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni