Detektor fiks industrial me rreze X Whale3030FPI A-Si

Përshkrim i shkurtër:

Pixel Pitch 140 μm
Matrica Pixel 2048 x 2048
ADC 16-bit
Faza e fitimit Multi-Gain
Scintilator CSI/GOS
Provë ndaj ujit IPX0
Ndërfaqja Fibër optike
Gjenerator i tensionit të lartë
Fuqia
Kalibrimi Software, Firmware
Fortësia e rrezatimit ≥ 10000 Gy

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

përshkrim i produktit

Prodhimi Whale3030FPI është një detektor i sheshtë me rreze X të tipit fiks dhe me zhurmë të ulët, i bazuar në teknologjinë e silikonit amorf.Detektori i bazuar në teknologjinë A-Si zotëron shumë avantazhe që nuk janë të disponueshme me teknologjinë tjetër; prodhimi Whale3030FPI merr një cilësi të lartë imazhi dhe një gamë të madhe dinamike, gjithashtu Whale3030FPI posedon fazë shumë-përfituese, ky funksion bën të mundur që detektori të jetë i përshtatshëm për kërkesa për ndjeshmëri të lartë dhe diapazon të madh dinamik.Bazuar në karakteristikat e mësipërme, detektor Whale3030FPI mund të përdoret gjerësisht në NDT, Electronics, X Ray Chip Counter, CT industriale.

Karakteristikat kryesore për teknologjinë e silikonit amorf

Gama e lartë dinamike

Jetë e gjatë

Teknologjia

Sensori

A-Si

Scintilator

CSI / GOS

Zona Aktive

286 x 286 mm

Matrica Pixel

2048 x 2048

Pixel Pitch

140 μm

Konvertimi i AD

16 bit

Ndërfaqja

Ndërfaqja e komunikimit

Fibër optike

Kontrolli i ekspozimit

Pulse Sync In (Edge ose Nivel) / Pulse Sync Out (Edge ose Nivel)

Modaliteti

Modaliteti i softuerit/Modaliteti i sinkronizimit HVG/ Modaliteti i sinkronizimit FPD

Shpejtësia e kornizës

18 fps (1x1)

Sistemi Operativ

Windows7 / Windows10 OS 32 bit ose 64 bit

Performanca Teknike

Rezolucioni

3,5 lp/mm

Gama e Energjisë

40-160 KV

Vonesa

0,8% @korniza e parë

Gama dinamike

≥86dB

Ndjeshmëria

620 lsb/uGy

SNR

48 dB @(20000 lsb)

MTF

72% @(1 lp/mm)

44% @(2 lp/mm)

25% @(3 lp/mm)

DQE

55% @(0 lp/mm)

41% @(1 lp/mm)

28% @(2 lp/mm)

Mekanike

Dimensioni (H x P x D)

322 x 322 x 46,5 mm

Pesha

5,5 kg

Materiali mbrojtës i sensorit

Fiber karboni

Materiali i banimit

Aliazh alumini

Mjedisore

Shkallë temperature

10~35°℃ (në funksionim);-10~50℃ (ruajtje)

Lagështia

30~70% RH (jo kondensues)

Dridhja

IEC/EN 60721-3 klasa 2M3 (10~150 Hz, 0,5 g)

Shoku

IEC/EN 60721-3 klasa 2M3 (11 ms, 2 g)

Rezistent ndaj pluhurit dhe ujit

IPX0

Fuqia

Furnizimi

100~240 VAC

Frekuenca

50/60 Hz

Konsumi

10 W

Rregullatore

CFDA (Kinë)

 

FDA (SHBA)

 

CE (Evropë)

 

Aplikacion

Industria

CT industriale

Dimensioni mekanik

Whale3030FPI 4

përshkrim i produktit

Ata modelojnë dhe promovohen mirë në të gjithë botën.Të udhëhequr nga parimi i maturisë, efikasitetit, bashkimit dhe inovacionit.biznesi bën një përpjekje të jashtëzakonshme për të zgjeruar tregtinë e tij ndërkombëtare, për të rritur ndërmarrjen e tij.për të përmirësuar dhe përmirësuar shkallën e saj të eksportit.Ne kemi besim se do të kemi një perspektivë të gjallë dhe do të shpërndahemi në të gjithë botën në vitet në vijim.

Zgjidhjet tona kanë kërkesa kombëtare të akreditimit për artikuj të kualifikuar, me cilësi të mirë, me vlerë të përballueshme, u mirëpritën nga individë në të gjithë botën.Mallrat tona do të vazhdojnë të përmirësohen brenda porosisë dhe do të shfaqen përpara për bashkëpunim me ju. Në të vërtetë, nëse ndonjë prej këtyre artikujve është me interes për ju, ju lutemi na tregoni.Ne do të jemi të kënaqur t'ju ofrojmë një kuotë deri në marrjen e nevojave të detajuara.

Ne të gjithë imagjinojmë shumë se tani kemi kapacitetin e plotë për t'ju paraqitur mallra të kënaqur.Dëshira për të mbledhur kërkesat e sendeve tuaja dhe për të prodhuar partneritetin afatgjatë të bashkëpunimit.Ne premtojmë shumë seriozisht: cilësi të lartë, çmim më të mirë;saktësisht i njëjti çmim shitje, cilësi më e lartë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni